Team

Martina Nesvorná

Martina

Aerobic, Fitball, Overball, P-Class


zakladatelka Studia Tanes, přináší do hodin vždycky něco nového a cvičí více než 25 let. Její hodiny jsou dynamické, zaměřeny hlavně na problémové partie a s oblibou zařazuje různé cvičební pomůcky (overbally, flexibary, fitbally, široké i úzké gumy, válce aj.) Závěr lekce je doplněn relaxačními, balančními a protahovacími technikami, které dokonale ovládá. Navíc pro Vás během roku připravuje programy na aktivní prožití volného času v podobě sportovně relaxačních víkendů, pobytů i letních dovolených u moře.

Vojtěch Červinka

Vojta

Božská těla, Port de Bras, Pilobox


Vojta se ze závodního tanečníka latinsko-amerických tanců stal fitness trenérem a lektorem skupinových lekcí. Kromě tanečních lekcí s jednoduchými choreografiemi vede pestré hodiny na posílení těla a zlepšení fyzické kondice, ale i pomalejší hodiny cílené na protažení, uvolnění a celkovou relaxaci.

Lukáš

Lukáš

Zdravotní tělesná výchova


Lukáš Poplštein Jsme moc rádi že do našeho týmu přišel v roce 2022 Lukáš, který má za sebou i zkušenosti ze zdravotnictví, bojových sportů a funkčních tréninků. Dnes se věnuje zdravotnímu cvičení jako certifikovaný Pohybový specialista IQ Academy a jeho koníčkem je i kalistenika (cvičení s vlastní vahou těla). V Tanesu vede velmi oblíbený kurz Zdravotní tělesné výchovy, kde ukazuje lidem, jak předcházet, zmírnit i napravovat obtíže pohybového aparátu. Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie a díky omezené kapacitě může jít Lukáš s klienty více do hloubky, aby se cítili ve svém těle lépe.

Josh Clark

Pavla

Fyzioterapie, Zdravotní cvičení, Fitball


Pavla je zkušená fyzioterapeutka a své poznání o lidském těle umí citlivě přenést do hodin zdravotního cvičení. Její hodiny jsou klidné, zaměřeny především na odstranění bolesti a dysbalancí, skvěle působí i na psychiku a odstranění stresu.

Jana Nová

Lucie Nová

Pilates, Zdravá záda


Lucie je akreditovaná fitness trenérka a lektorka skupinových lekcí. V hodinách propojuje prvky Pilates a jógy s cvičebními pomůckami jako fitball, overball, široká guma, nebo činky. Zaměřuje se na posílení středu těla, cvičení s vlastní vahou těla a prevenci proti bolestem v zádech. Má spoustu energie a každou hodinu se můžete těšit na nové cviky. Její lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Štěpánka Hrbková

Štěpánka

Pilates, Body & Mind, Bodystyling, Kalanetika, Zdravotní cvičení, Dance & Body, Zumba


Štěpánka se v mládí věnovala závodně modernímu tanci a trénovala malé tanečnice. Její hodiny jsou zaměřeny především na tvarování a posilování, pomalé formy cvičení pracují s dechem, správným držení těla a napomáhají k odstraňování bolesti. V tanečních lekcích jde kromě kroků hlavně o zábavu.